Image

Świat jest

jedną wielką

zmianą

Znajdujemy się w samym środku niebywałej nowej ery rozwoju osobistego, gdzie świat jest jedną wielką zmianą.

Wspieram właścicieli, zarządy firm i działy HR w kształtowaniu i budowaniu pozytywnej kultury organizacyjnej, w której pracownicy się rozwijają, czują się docenieni i zmotywowani do działania. Pomagam w tworzeniu i wdrażaniu strategii wellbeingowych mających na celu poprawę satysfakcji, motywacji i ogólnego samopoczucia pracowników, opracowaniu strategii komunikacji, profilaktyki wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem i planowaniu warsztatów mindfulness, czy opracowywaniu zasad i procedur dotyczących pracy oraz zapewnienie przestrzegania kultury i wartości firmy.

Szczególnie bliskie mi tematy to przywództwo, kultura organizacyjna, life long learning - kultura uczenia się przez całe życie, neuroleadership, wellbeing oraz budowanie autentycznej marki i wizerunku organizacji. Inspirację i wiedzę do mojej pracy czerpię nie tylko z biznesu, ale też ze sportu, psychologii oraz codziennych międzyludzkich relacji.

Image Image

Odkąd pamiętam, zawsze fascynowały mnie ludzkie zachowania i człowiek. Moją misją jest pomaganie ludziom i organizacjom być szczęśliwymi i wspierać w realizacji celów. Szczęśliwi ludzie są bardziej spokojni, kreatywni i innowacyjni, co przyczynia się do rozwijania nowych pomysłów i rozwiązań w życiu oraz pracy.

Image

Wybrane ukończone jednostki edukacyjne

Reiss Profile Master (Reiss Motivation Profile ®)

RMP Pro® Business Master Certificate

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach

Dialog motywujący dla zaawansowanych

Animator Profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży

Kurs psychobiologii

Podyplomowe studia psychopedagogika

Podyplomowe studia audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza jednostek sektora finansów publicznych

Podyplomowe studia controlling personalny